עדי שטרנברג רמלה

הצטרפו אלי:

עדי שטרנברג
על המועמד

עדי שטרנברג עומד בראש רשימת ״רמלה שלנו״.

הוא אב לשתי בנות ומתגורר בעיר רמלה משנת 2009, כאשר נבחר לנהל את תאגיד המים האזורי ת.מ.ר. מאז, התאהב בעיר ורואה בה את עתידו.

לעדי רקע ניהולי עשיר וכיהן במספר תפקידי מפתח, ביניהם מנכ״ל הרשות לעסקים קטנים, מנכ״ל מפלגת קדימה, מנכ״ל המרכז הישראלי להעצמת האזרח, יועץ בכיר במשרד ראש הממשלה, ראש מטה משרד הפנים ועוד. רקע ניהולי זה והתוכן בו עסק מקנים לעדי את כל הכלים הנחוצים בכדי לייצר שינוי עמוק ואמיתי בעיר. פעילותו של עדי מאופיינת בידע הניהולי הרב בו הוא מחזיק ובד בבד חיבור אותנטי לשטח, לתושבי השכונות וקשב לצרכיהם.

על רקע עולם מקצועי זה, עדי מאמין כי הרשויות המקומיות הן כר פורה לעשייה אמיתית, כזו אשר שמה את התושב במרכז. הרשויות המקומיות צריכות להיות מנוהלות באמצעות אנשי מקצוע, אנשים שיודעים לעבוד ולא על ידי דילים פוליטיים ושחיתויות. זהו סט הכלים המקצועי והערכי שעדי מביא עמו לרמלה.

עדי בעל תואר ראשון במדע המדינה והסטוריה כללית באוניברסיטת חיפה ותואר שני במדיניות ומנהל ציבורי, אוניברסיטת תל אביב.

מהו החזון שאני מביא איתי?

אנחנו באים לשנות את המשוואה. החשיבות של הרשויות המקומיות להוות חלק גדול יותר בחיי אזרחי ישראל היא עצומה. לרשויות המקומיות יש כוח עצום לשפר ולשנות את חיי התושבים.

זו הסיבה שאני רץ לראשות עיריית רמלה וזו הסיבה שאני עושה את המסע הזה עם תנועת ״מקומי״ - כי אני מאמין שיכול להיות פה טוב יותר. כי אני מאמין שעיריית רמלה לא מממשת את הפוטנציאל שיש לעיר הזו לתת לקהילה שלה. כי אני מאמין שהגיע הזמן שהתושבים והקהילה הרמלאית יהיו במרכז.

תשתיות

תשתיות

אנחנו נחזיר לרמלה את הנראות והניקיון שלה. ניזום התחדשות עירונית אחראית תוך מתן דגש לשדרוג תשתיות התחבורה והביוב בעיר ונשפר את חזות המבנים. נהפוך את שוק רמלה למוקד כלכלי של בילוי ותיירות ונחזק אתרי מורשת בעיר. אנחנו נחזיר את רמלה להיות פנינה במרכז שתמשוך עסקים, צעירים ופיתוח לצד שמירה על אופייה המיוחד.

חינוך

חינוך

חינוך הוא המפתח לעתידה של העיר. לכן, אנחנו נפעל לשים את החינוך בראש סדר העדיפויות. אנחנו ניזום ערוץ ישיר בין צוותי ההוראה בעיר לבין העירייה ונקים פורום חינוך מייעץ. אנחנו נביא לעיר תוכניות איכותיות ומוכחות לבני הנוער - ״עתידים״, ״מגשימים״ והכנה לשירות משמעותי. אנחנו נסתכל על מערכת החינוך כמערכת הוליסטית - חינוך פורמלי ובלתי פורמלי משולבים. כחלק מזה, נפנה משאבים לתנועות הנוער והמתנס״ים העירוניים ונפתח את תשתיות מבני החינוך בעיר. אנחנו נשלב את ההורים בתהליכי החינוך מתוך אותה ראייה קהילתית.

ביטחון אישי

ביטחון אישי

סוגיית הביטחון האישי היא משימה קריטית לעתידה של העיר רמלה. על מנת לייצר פתרון אמיתי לתושבי העיר, דרושה מנהיגות המסוגלת לקבל החלטות אמיצות ולנהל את סוגיית הבטחון האישי בצורה נחושה וממוקדת.
לכן גיבשנו תכנית מקצועית יחד עם מומחי ביטחון פנים וגורמים מקצועיים מוסמכים, על מנת להחזיר את הביטחון האישי לתושבים. אנחנו ניישם את התוכנית הזו יחד עם הגדרת מיגור האלימות והפשע כיעד עירוני.

הצטרפו אליי

אני מעוניינ/ת